WORHE Бела Природни Мермер Само Лепило Кука, Пакување од 2 Леплива Куки за Бања Пешкир Облека Кука, Тешки Вратата Ѕид Кука за Бања, Кујна(WJ015)
Свеж

WORHE Бела Природни Мермер Само Лепило Кука, Пакување од 2 Леплива Куки за Бања Пешкир Облека Кука, Тешки Вратата

DEN 248.64

Во продавницата

[ПРИРОДНИ МЕРМЕР] Секоја себе лепило кука доаѓаат со 2" dimeter и 0.26" дебела кружни мермер, железо заврши хром knob прикачени на него.Природни цврсти бел мермер се користи, давајќи мазна на допир, како и способноста на зрачење слободни и еколошки.Овој мермер крпа кука покажа убавината занатски е уметнички дела. [БЕЗ ДУПЧЕЊЕ] 3 M двојно страни лепило пена подлога се нанесува на назад, па тоа го одликува штета бесплатно без дупчење дупки.Овој мермер ѕид кука не бара дупки да се замени, што не треба да се вежба вашата ѕидот, но висат вашиот крпи или додатоци. [ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА И да ги ОТСТРАНИ] Нема алатки потребни за инсталација на камен вратата кука.Најважно е дека се чисти и местото што сакате да го поставите, а потоа отстранете го задниот филм и притиснете во ѕидот.Ако сакате да ја земе надвор од ѕидот, а потоа го користите фен удар за неколку минути пред да го однесете далеку.После тоа, користете влажна крпа за да ги избрише офсет печатење. [ТРАЕ ДОЛГО ВРЕМЕ] 3 M двојно страни лепило пена подлога се користи за да се стабилни на мермер кука на ѕидот, тоа се тешки за бесење 6 lb службеници, трае долго време ако инсталирате и користите правилно. [ШИРОК APPILICAION] Елегантен изглед може да одговара на вашиот тапа и мермерна бања совршено.Мермер леплива куки се одлични за крпа носителот, бања пешкир кука, роб кука, бања вратата кука, бања ѕид кука и кујна кука виси комунални.Покрај тоа, мермер ѕид закачалката е добро за облека кука или грб кука во спалната соба; клучеви, чанта, додатоци виси во ходникот итн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи