Gorgeri Автомобил Шофершајбната Поправка Комплет Ефективни за Брз лек Прозорец Стакло Нула & Попуштат Алатка, ги Отстранува Бикови-очи, Ѕвезди, Цвет и Чипс од Автомоби?
Свеж

Gorgeri Автомобил Шофершајбната Поправка Комплет Ефективни за Брз лек Прозорец Стакло Нула & Попуштат Алатка,

DEN 256.56

Во продавницата

Комплет поправки бик за 0. 【Подготви Површината】 : Во случај на штета, чип во шофершајбната може да се зголеми во големина , со што се ограничува вашата видливост.Не сите штета може да се поправи за да се врати целосна оптички јасност. 【Шофершајбната поправка колекции】 содржат хемикалии кои ќе предизвикаат киселина изгори.Тоа ви заштедува многу трошоци и време за да купат ново стакло.Спецификации : Состојба : brand new.Треба да се користи само на некои комбинација паузи помала од 1 инч (25 mm) во дијаметар.Лесен за употреба и ракување, лесно да се носат и продавница. 【За Шофершајбната Поправка】 : му Овозможува на секој направи трајни воздух-тесни поправки на повеќето ламинат шофершајбната стакло.Се избегнат сите контакт со очите, кожата и телото на возилото.тоа може брзо и ефикасно да се поправка мали пукнатини,, cobwebs, ѕвезда штета , комбинација штета и така натаму само во 20 минути.тоа може брзо и ефикасно да се поправка мали пукнатини,, cobwebs, ѕвезда штета , комбинација штета и така натаму само во 20 минути.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Не дозволувајте смола за да дојде во контакт со автомобил боја, wiper ножеви или пластични намали, бидејќи ова може да предизвика оштетување.за бришачи поправка комплет.Материјал : Метал, Пластика Боја : Бела Пакет Тежина : Околу 68g Fitment : За Автомобил Шофершајбната Попуштат Restore Package Листа : 1 * Поправка Смола 1 * Поправка на Уредот 1 * Лекување Ленти 1 * Ракави Жилет Сечилото 1 * Корисникот Manual Note : 1.【За Шофершајбната Поправка】 : му Овозможува на секој направи трајни воздух-тесни поправки на повеќето ламинат шофершајбната стакло.се користи леплива лента за да се покрие делот кој треба да се спречи влага и прашина од внесување на оштетените области.

Карактеристики на производот

Поврзани производи