SPNEC Табела Светилка - Табела Светилка Кристал Pendant и Бела Ткаенина Абажур, Дневна Соба, Спална соба Ноќни Ламби
Свеж

SPNEC Табела Светилка - Табела Светилка Кристал Pendant и Бела Ткаенина Абажур, Дневна Соба, Спална соба Ноќни

DEN 9683.52

Во продавницата

★Европската минималистички модерната мода креативни кристал smart далечински управувач затемнување и боја температура табела светилка спалната соба ноќни декорација. ★Декоративен стил на дизајн : со бела ткаенина тапан абажур и хром база и кристално pendant. ★ТЦ бела ткаенина абажур може да се намали тешко светлина и заштита на вашите очи,да обезбеди мека светлина, кога ќе се спие. ★Се создаде романтична и пријатна атмосфера, Совршен за спалната соба, livingroom, студија, колеџ ученичкиот дом, бебе соба, bookcase, канцеларија,и повеќе. ★Големина(Дијаметар,Hight) : 26 CM*43 CM.Номинална Напон : AC 110-240 V.E27 Сијалица База(сијаличката не се вклучени).Wattage : Max 40 W. 1.Нашите светилки се тестира двапати во текот на процесот на производство,само употреба на најквалитетни суровини и материјали.2.Практичноста и топло светлината на нашиот светилки ќе се создаде романтична и пријатна атмосфера, се вклопуваат во Спалната соба, Дневна Соба, Студија, Колеџ ученичкиот дом, Бебе Соба, Bookcase, Канцеларија,и повеќе.3.Нашите светилки дизајн да биде мека, стабилна и не-треперење,осветлувањето е пријателски за вашите очи, па можете да уживате во она што го прават за подолго време.Не Само Светлина,тоа ќе ви донесе пријатна и тивка ноќ.Тип : Модерни декоративни кристал табела lamp Materials : Светилка Тело : Кристал+Метал,Абажур : ТЦ Ткаенина.Боја : White Bulb База : E27(Сијалица, не се вклучени) Номинална Напон : Plug : AC 110-240 V.Оваа ноќ стојат светла, исто така, е голем дар за вашето семејство или пријатели.

Карактеристики на производот

Поврзани производи