Рачно Огледало Античкиот со Стојат Виткање Двојно Двострано Мет Сребро за Шминка Огледало
Свеж

Рачно Огледало Античкиот со Стојат Виткање Двојно Двострано Мет Сребро за Шминка Огледало

DEN 567.60

Во продавницата

Античкиот Мет Сребро(Pewter) Рачно Огледало / Make-Up Рака/Табела Огледало.Огледалото стои на површини додека укината.Се справи со големина и допир е само убаво за грчевито држејќи се за.Соодветна големина за travel & дома.Големо парче во вашиот tote торба!.Големина : 11 x 24.5 cm ( 4.3 x 9.6 инчи ) * Кога е Укината ( 180 степен целосна виткање) : 11 х 15 cm ( 4.3 x 5.9 инчен ).Материјал : Цинк Легура ( * Не пластични * ) / Мет Сребро.Голем како елегантен рака огледало и рацете слободни стојат огледало. [ Производ Info ] Димензии : 11 х 24.5 cm ( 4.3 x 9.6 инчи ) * Кога е Укината : 11 х 15 cm ( 4.3 x 5.9 инчи ) Материјал : Цинк Легура ( * Не пластични * ) / Мет Сребро(Pewter) Земја на Потекло : Јужна Кореја * Доаѓаат со Торбичка. * Немојте да се Споредат со ниско квалитетни пластични производи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи