Cablecc У 2 U2 SFF-8639 NVME PCIe SSD Кабел Машки да се Женски Продолжување 50cm 68pin
Свеж

Cablecc У 2 U2 SFF-8639 NVME PCIe SSD Кабел Машки да се Женски Продолжување 50cm 68pin

DEN 1079.76

Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .U.2 U2 SFF-8639 NVME PCIe SSD Кабел Машки да се Женски Продолжување 68pin.Должина : 50cm.Кабелот овозможува продолжување на Управата за 2 конекција.U.2 SFF-8639 68pin машки да се женски.Трансфер на податоци го оценувате до 2 GB/s (PCI Express rev. 2.0) resp. 4 GB/s (PCI Express rev. 3.0).U.2 U2 SFF-8639 NVME PCIe SSD Кабел Машки да се Женски Продолжување 68pin Должина : 50cm кабел им овозможува продолжување на Управата за 2 конекција.U.2 SFF-8639 68pin машки да се женски.Трансфер на податоци го оценувате до 2 GB/s (PCI Express rev. 2.0) resp. 4 GB/s (PCI Express rev. 3.0).

Карактеристики на производот

Поврзани производи