RT-TCZ Вратата Sill Чувари Вратата за Влез Штитници за Jeep Wrangler JK JKU 2007-2018 Надворешност Додатоци Црна Влез Чувари Black Star Крила(4-Врата)
Свеж

RT-TCZ Вратата Sill Чувари Вратата за Влез Штитници за Jeep Wrangler JK JKU 2007-2018 Надворешност Додатоци

DEN 623.76

Во продавницата

FITMENT -За Jeep Wrangler 2007-2018 JK JKU 4 Вратата Модели.ЗАШТИТНА Не само заштити внатрешноста на вратата sills од гребнатини, но исто така голема оркестарот за вратата sill.Со Ажурирани стил, тоа е повеќе издржливи и заштитни.МАТЕРИЈАЛ - Направени од издржлив црна пластика, издржливи и отпорни на гребење.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Мерка и се чисти (алкохол, да се брише првично вратата sill, алкохолот не е вклучен), нека област сува потоа се држи.Задоволство Услуга : Ако не сте задоволни со нашата објект, едноставно да го вратите за целосна 30 дена, без прашања праша пари назад услуга.Премија за Поддршка & 1 Години " По-заштита на Услуга.

Карактеристики на производот

Поврзани производи