L'Oreal Париз Шминка Обемниот Smoldering Молив Eyeliner со Сопствени Острилка, Kajal Инспириран и Богато Интензивна, Црна, 2 Count
Свеж

L'Oreal Париз Шминка Обемниот Smoldering Молив Eyeliner со Сопствени Острилка, Kajal Инспириран и Богато Интензивна,

DEN 333.12

Во продавницата

Обемниот Smoldering Eyeliner е мазна планирам kajal eyeliner за smoldering око изгледа дека обезбедува одлична око дефиниција.Обемниот Smoldering Eyeliner е храбар, blendable и богато интензивни - исто Така достапни во длабоки нијанси.Обичај острилка е вклучена со eyeliner да се зачува kajal совет кој овозможува оптимална контура на очите.Создава класичен, храбар или трендовски мачка очи лагер уникатен изглед со конусна совет создава лесно планирам за напор око шминка изглед.Се осмелуваат да одат од егзотични да секојдневниот око изгледа, совршен за да се спарите со Обемна Оригинални Јаглерод Црна Маскара за крајна влијание.Големина : 2 Count (Пакување од 1).

Карактеристики на производот

Поврзани производи