Телефон Случај за Samsung Галакси S20 FE 5G/S20 Фан Издание, со Калено Стакло Екран Заштитник Држачот на Паричникот Поклопец Стои Флип Кожни Додатоци Glaxay S20FE S 20FE FEcases 2020 Жени
Свеж

Телефон Случај за Samsung Галакси S20 FE 5G/S20 Фан Издание, со Калено Стакло Екран Заштитник Држачот на Паричникот

DEN 335.76

Во продавницата

【Компатибилен Со】 : Дизајн за Samsung Галакси S20 FE 5 G 2020 година / S20 Фан Издание, НЕ се компатибилни со S20 или други уреди. 【Подарок】 : Ние ќе ја испрати на телефонот случај со 1 парче калено стакло екран заштитник [Случај Пријателски]. 【Држачот на】 : 3 картичка слотови безбедно држете го вашиот картички и некои пари, без да се земаат паричник надвор. 【Потпирачот】 : Потпирачот може да се конвертира во мулти-агол удобно приказот за читање, гледање видеа или facetime. 【Премиум Услуга】:Asuwish обезбедува 24 часа професионални & убаво услуги на клиентите.ГАРАНЦИЈА : *БЕСПЛАТНА ЗАМЕНА*, или *ЦЕЛОСНА НАПЛАТА* за неисправни производи, ако имате било какви сомнежи ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате по е-пошта,ние ќе се обезбеди задоволни решенија за ио. 1.Дизајн за Samsung Галакси S20 FE 5 G 2020 година / S20 Фан Издание, НЕ се компатибилни со S20 или други уреди. 2.Практична Карта носителот : 3 картичка слотови за лична карта,кредитни картички картичка или некои пари, без да се земе во ташна за на отворено. 3.Премиум СТП Кожа : Користиме Високо квалитетни трајни материјал за услугата живот, мека СТП материјал носи многу удобно допир се чувствуваат. 4.Удобен Стојат Функција : Стенд може да се конвертира во мулти-агол удобно приказот за читање, гледање видеа или facetime. 5.Сите-Коло Заштита : целосен обем на покривање на дизајн за да се надополни Анти-падот заштитен систем. 6.Прецизни cutouts : Прецизни cutouts за звучници, полнење пристаништа, аудио портови и копчиња за својата погодност.Пакетот вклучува : 1*на телефон случај 1*калено стакло екран заштитник.

Карактеристики на производот

Поврзани производи