byLora Мека Органски Бебе Бамбус Крпа и 2 Washcloths Сет, Бебешко Сина Мечка Уши, Мали
Свеж

byLora Мека Органски Бебе Бамбус Крпа и 2 Washcloths Сет, Бебешко Сина Мечка Уши, Мали

DEN 406.80

Во продавницата

ГУСТИ и ГАЗИРАНИ : Тоа е дебел 500 GSM 100% бамбус Вода абсорбента материјал.Тоа е лесно да се мијат.GENEREOUSLY ГОЛЕМИНА : Мали димензии 30" од 30" до 3 години и Големи димензии 35" од 35" до 5 години доаѓа со две слободни 10" за 10" алишта, убаво спакуван во средина пријателски подарок кутија.БЕЗБЕДНА И ЗДРАВА : Совршен за бебиња и мали деца со чувствителна кожа.ЕКСТРА ГОЛЕМИ И ЕКСТРА АБСОРБЕНТА : Нашата маскирани крпа со мечка уши апсорбира повеќе вода од памук, сушење на вашето бебе брзо, а исто така имајќи му е топло и пријатно.Две различни големини се совршени за бебиња и мали деца.SATISAFACTION GUARANTE : Ќе добиете вашите пари назад во 30 дена, Ако не ви се допаѓа тоа.ТЕРИ ОРГАНСКИ БЕБЕ КРПА и АЛИШТА во СОБАТА : Ова е органски вода абсорбента маскирани бамбус крпи со мечка ушите за бебето, доенче и дете.Нејзините многу, многу мека дека не му наштети на вашето бебе.Нашите бамбус бебе маскирани крпа апсорбира влага три пати побрзо отколку обичните памук, правејќи се дека вашето бебе е топло и сит.Одлично за новороденчињата, доенчињата, години, момчиња и девојки во Бања.

Карактеристики на производот

Поврзани производи