На ROP Продавница Нов Пар 2 Линк ГУМИ Синџири 26x11x12 се вклопува Многу Kawasaki Мазга Teryx UTV Возило
Свеж

На ROP Продавница Нов Пар 2 Линк ГУМИ Синџири 26x11x12 се вклопува Многу Kawasaki Мазга Teryx UTV Возило

DEN 1175.76

Во продавницата

На ROP Продавница замена на Гуми Синџири одговара 26x12x12, 25x10x8, 24x10.5x12, 24x13x12, 26x10x12, 26x11x12, 25x12x12 Гуми.Спецификации - Надвор Линкови 0.191" (4.85 mm), Crosslinks 0.178" (4.5 мм).Број на Крстот Синџири : 22. Се однесуваат на слика 2 за повеќе информации.Вклучува - (1) Пар на оближена со Цинк, 2-Линк Гуми Синџири; доаѓа, како што е прикажано во првата слика.Гуми НЕ се Вклучени.Ве молиме Имајте во предвид : Гуми синџири во слика се застапеност.Тие не се идентични гуми синџири ќе добиете.Двојно проверете ги вашите точно гуми големина за да бидете сигурни дека овие гуми синџири ќе се вклопи во вашиот единица правилно.НЕ купување врз основа на модел сам.За трева гуми САМО.Се користи за снег поради тоа, ние ги охрабруваме сите клиенти за да се целосно преглед на информациите дадени во оваа листа пред да ги купите.Било специфични модели што е наведено во листата се потенцијални натпревари само и не се гаранција за компатибилност.Ништо не е полошо отколку да се има да се врати производот, доверба нас..ние го добие.Ајде да работат заедно за да се избегне ова!Ако не сте сигурни за тоа дали или не ова е точниот производ за вашата единица, ве молиме распрашајте се.Ако ви бараат помош, ние ќе треба што повеќе од следните информации што е можно), ако е применливо, да ви помогне да го најдете производот што го барате : Модел и/или Суб-model Spec и/или Видот Number Code и/или Сериски Number Year Engine коњски сили Нашите познавања за производот специјалисти се секогаш подготвени да ви помогне да се потврди производ fitment.Останете солиден, мојот пријател. -На ROP Продавница Персонал.

Карактеристики на производот

Поврзани производи