Зајакот Кожи Момче е Rib Круг Рамо Маичка, бели, 12 Месеци
Свеж

Зајакот Кожи Момче е Rib Круг Рамо Маичка, бели, 12 Месеци

DEN 239.76

Во продавницата

100% Памук. 5 мл., 100% чешлани ringspun памук 1 × 1 бебе ребро.Бело е пораби со 100% памук конец.Хедер е 88% чешлани ringspun памук, 12% полиестер 1 × 1 бебе ребро.Flatlock шевовите.Двоен-игла ребрести обврзувачки за вратот и рамениците. 5 мл., 100% чешлани ringspun памук 1 × 1 бебе ребро; Бело е пораби со 100% памук конец; Хедер е 88% чешлани ringspun памук, 12% полиестер 1 × 1 бебе ребро; Flatlock шевовите; Двојно-игла ребрести обврзувачки за вратот и рамењата; Easy Tear етикети; Sideseam изградба; CPSIA во согласност следење етикета во sideseam; Суровини serged ракави и на дното.

Карактеристики на производот

Поврзани производи