Fujifilm Instax Мини 11 Јоргованот Пурпурна Инстант Камера Плус Случај, Фото Албум и Fujifilm Карактер 10 Филмови (Macaron)
Свеж

Fujifilm Instax Мини 11 Јоргованот Пурпурна Инстант Камера Плус Случај, Фото Албум и Fujifilm Карактер 10 Филмови

DEN 2495.76

Во продавницата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .ВРЕДНОСТ ЈОРГОВАНОТ ПУРПУРНА ПАКЕТ - БЛУ ПАКЕТ нуди вредност се спакуваат сите-во-едно за да го направи вашиот повод повеќето незаборавни и да се забавуваат!.За ПОЈАВУВАЊЕ на ДОДАТОЦИ - Познатиот Fujifilm Instax Мини 11 Instax Камера Мраз Сина, Плус оригиналната Fujifilm Instax Groovy Мраз Сина Случај, Плус Мраз Сина Фото Албум. 64 Џеб Албум одговара на вашите фотографии совршено да ги искористат за безбедно и уредно!.ИНСТАНТ ПЕЧАТЕНИ СЛИКИ - Слики за Печатење веднаш!Најдобар Квалитет На Инстант Печатите Слики!Уникатен Дизајн Слики го прави тоа дури и повеќе забава и пријатно за сите возрасти!.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ПАКЕТ - Ова е совршен подарок идеја за сите возрасти фази и прилики!Одлично за Родендени, Свадби, Партии и нешто забавно што сакате уште повеќе да се забавуваат!.БОНУС ВКЛУЧЕНИ - сите-цел Квалитет на Слика Микрофибер Крпа за да одржувајте ги леќите чисти.Може да се користат за различни површини и деликатна предмети.Боја : Macaron.

Карактеристики на производот

Поврзани производи