NICETOWN Спалната соба Странични Панели Затемнување драпериите настануваат, Термички Изолирани Солидна Grommet Затемнување Завеси/Drapes за Прозорец Декорација (1 Пар, 29 од 4
Свеж

NICETOWN Спалната соба Странични Панели Затемнување драпериите настануваат, Термички Изолирани Солидна Grommet

DEN 514.80

Во продавницата

Полиестер.Увезени.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : 2 панели по пакет.Секој Затемнување Завеса мерки 29" широк x 45" долго.Дизајнот на сребро grommet (1.6-инчен внатрешен дијаметар) создава секојдневен елеганција за својата куќа, што ја прави завеси лесно да се инсталира и слајд.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА : Супер тешки и мека Затемнување Странични Панели се многу upmarket.Покрај тоа, 85%-99% светлина блокирање, термички изолирани, soundproof, Бледнеат-отпорни, енергетски ефикасен.Тема исечените и навремено-бесплатно, и двете страни се на иста боја.МУДРО БУЏЕТ : Заштитете го вашиот мебел и кат се изложени на сонце, додека сеуште помагајќи ти да се заштедат пари за греење и ладење во вашиот дом.Заштита на приватноста.Најголема корист е да ви донесе добар ноќен сон, што сте полни со енергија секој ден.ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ : Не се мачат во потрага за valance да одговара, изборот на различни стилови на изборниот valance со иста боја во NICETOWN продавница.Како завеса поставува обезбеди повеќе трајно хармоничен прозорец облекување.ЛЕСЕН ЗА ОДРЖУВАЊЕ : NICETOWN затемнување завеси се направени да траат.Машина мие со ладна вода, собори сува.Брз пеглање или пареа чисти кога е потребно.Посета на NICETOWN продавница, да дознаете вашиот омилен завеси.

Карактеристики на производот

Поврзани производи