Диви Цвет Stencils за Сликарство 11X8.3 Голем Цвет Матрицата за Ѕидови Лист на Цреша Лозата Stencils Обновливи Цртање Stencils за Сликарство на Дрво Ѕид Платно Мебел Картичка
Свеж

Диви Цвет Stencils за Сликарство 11X8.3 Голем Цвет Матрицата за Ѕидови Лист на Цреша Лозата Stencils Обновливи

DEN 335.76

Во продавницата

Она што Ќе Добиете : голем цвет stencils сет вклучува 8 пролет цвет обрасци за да ги задоволат вашите потреби.Секој stencils мерка 11x8.3inch.Цвет Stencils : 8 лето цвет вклучуваат дизајни на цреша, лозата,природата диви цвеќиња.На stencils за ѕидови се совршени за сликарство на дрво, мебел, ѕидови, ткаенини, стакло, платно, маици, колачи и сите рамни површини.Издржливи&Флексибилни : На stencils за сликарство се направени од високо квалитетна здрав МИЛЕНИЧЕ материјал со 0.25 mm дебелина, потрајни од другите.Тоа нема да го прекинеме лесно.Со кружни рабови,таа не може да ти наштети.Обновливи&Перат : Миење на цвет stencils со сапун вода веднаш по сликарство, можете да го користите stencils за сликарство на дрво одново и одново.Лесен за користење : Нашата stencils за сликање на платно се полу-транспарентно што го прави лесно усогласување и сместување.Употреба може да сакате да го користите привремено лепило да се одржи во место и боја за да добиете прекрасни работи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи