Barielle Перат и Еднократно Нокти Датотеки 100/180 Ронки - Кафеави/Зелена (6 PACK) - Професионални Нокти Датотеки за Нокти, Двојно Двострано Emery Одбор за Траен Маникир/Педикир ?
Свеж

Barielle Перат и Еднократно Нокти Датотеки 100/180 Ронки - Кафеави/Зелена (6 PACK) - Професионални Нокти Датотеки

DEN 2006.40

Во продавницата

НОКТИ ДАТОТЕКА ОДБОРИ : 6 делукс перат нокти датотеки emery одбори по пакет.Нашиот квалитет нокти датотека ќе ви помогне лесно да се намали, формата и обликот на вашите нокти да вашата идеална должина или форма.НОКТИ ДАТОТЕКА РОНКИ : Нашата Двострано 100 и 180 ронки нокти датотеки ви овозможи да се поднесе на вашите нокти со нежна, но прецизност и допир.Овие се идеален, emery одбори за нозе или раце.НОКТИ ДАТОТЕКИ ПРИРОДНИ НОКТИ : Нашата перат и еднократно датотеки брзо и лесно да се чисти и обновливи повеќе пати.ТЕШКО РОНКИ НОКТИ ДАТОТЕКА : Нашите нокти датотеки се направени од висок квалитет премиум материјали, за да се обезбеди проширена употреба и да се спречи оштетување на ноктите.НОКТИ ДАТОТЕКИ : суштинска алатка за DIY-er или професионална помине салони.Идеален за девојки, жени или некој кој ужива професионален маникир искуство дома или во движење.Делукс перат нокти датотеки emery одбори.Нашиот квалитет нокти датотека ќе ви помогне лесно да се намали, формата и обликот на вашите нокти да вашата идеална должина или форма.Barielle е приказна започна во unlikeliest место - легендарниот Belmont Трката околу 30 години.Пробив формулација беше развиена за да се зајакне и состојба на копита на милион долари раса коњи.Ова чудо крем не само што и помогна на коњи, но имаше истиот ефект на jockeys кои се применуваат тоа.Кратко време по прекрасен производ Помине Strengthener Крем беше reformulated за жените и мажите и Barielle бренд е роден.

Карактеристики на производот

Поврзани производи