100 КОМПЈУТЕРИ 120 Ронки Нокти Маникир Пескарење Бендови Помине Вежба Малку Песок Бенд Ронки Датотека Песок Парче Сет за на доградба на Акрилни Нокти, Педикир Маникир
Свеж

100 КОМПЈУТЕРИ 120 Ронки Нокти Маникир Пескарење Бендови Помине Вежба Малку Песок Бенд Ронки Датотека Песок

DEN 188.88

Во продавницата

Пакет се вклучени : 100 компјутери 120 ронки пескарење бендови.Внатрешен дијаметар : прибл. 6mm; Надворешниот дијаметар : прибл. 8mm; Должина : околу. 12mm.Заеднички и стандардна големина се вклопат за повеќето електрични помине вежба машина.Совршен за маникир и педикир, кој се користи со електрична помине вежби, може да се користи на природни или вештачки нокти.Исто така може да се користи за пескарење или полирање нуклеарна резба, дрво, метал, пластика, жад, итн.уметност, занает и woodworks. ●Пакет се вклучени : 100 компјутери 120 ронки пескарење бендови●Внатрешен дијаметар : прибл. 6mm●Надворешниот дијаметар : прибл. 8мм●Должина : околу. 12mm●Погоден за професионална и домашна употреба●Совршен за маникир и педикир, можете да облик, sculpt и лак вашите нокти брзо и безбедно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи